logo
חייג
אלינו
Close icon.
Map icon. Map icon.
Menu icon. Close icon.

חברי הנהלה

הצוות של רב-בריח

לעמוד הבית

חברי הנהלה

 • manager

  שמואל דונרשטיין

  נשיא רב-בריח

  יזם ותעשיין כ-40 שנה. שמואל החל את דרכו בתעשייה השוקולדים והממתקים לפני למעלה מ-38 שנה ומאז פעל ופועל בתעשייה בתחומים שונים. ב-18 שנים האחרונות שמואל פועל בתעשיית דלתות הפנים ודלתות הביטחון, ובתוך כך הקים וניהל עשרות מפעלים, בישראל וברחבי אירופה. שמואל דונרשטיין מכהן כיו"ר ועדת החינוך של התאחדות התעשיינים וחבר בוועדה הלאומית לבחינת החינוך הטכנולוגי המקצועי בישראל. שמואל הוא זוכה פרס התעשייה לשנת 2014. בוועידת הנדל"ן השנתית לשנת 2017 באילת קיבל שמואל דורנשטיין, אות הוקרה על מפעל חיים בתעשייה הישראלית. האות ניתן על תרומה רבת שנים לפיתוח טכנולוגיות וחדשנות בתעשיית הבנייה הישראלית.

 • manager

  עידן זו-ארץ

  מנכ"ל

  עידן זו-ארץ מונה לתפקיד מנכ"ל חברות רב בריח בע"מ החל מה 1 ליולי 2019 . עידן בן 46 נשוי ואב ל 4 בוגר הנדסת תעשייה וניהול ו MBA באוניברסיטת בן-גוריון הנגב , מביא אתו ניסיון עשיר בניהול ובתעשייה. עידן החל את דרכו האזרחית הארוכה ( סא"ל במילואים- מקים סיירת מילואים של גבעתי ומפקד הגיבושים) באינטל אשר שם ביצע שרשרת תפקידים זוטרים ובכירים במערך היצור של החברה , שימש כמנהל היצור של מרכז אינטל ירושלים, סמנכ"ל במפעל הייצור בקרית-גת, משנה לנשיאת אינטל ישראל ומנהל של מיזוגים רכישות של אינטל באירופה ובישראל. לאחר אינטל שימש סמנכ"ל תפעול גלובלי בסודה סטרים והוביל את בניית היצור הקיים ברהט בישראל והפיכתה לחברה יצרנית גלובלית שנרכשה לאחרונה על ידי פפסיקו העולמית .

 • manager

  אלי שמיני

  סמנכ"ל חטיבת קבלנים

  בעל תואר ראשון (BA) במנהל עסקים בהתמחות בשיווק. אלי הינו בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום הדלתות, מתוכן כ-10 שנים כסמנכ"ל תפעול בחברת דלתות פנים. במסגרת תפקידו ברב-בריח אלי אחראי על פיתוח מוצרים וחידושים בענף והתאמתם לתקנים בינלאומיים, זיהוי והובלת שינויים ומגמות בענף, ביצוע, שרות והתקנות בפרויקטים בהם עובדת החברה, הכשרת וניהול טכנאים ומתקינים.

 • manager

  אסף אבן חיים

  סמנכ"ל כספים

  רואה חשבון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות. אסף הינו יוצא פירמת רואי חשבון BDO ובעל מעל ל-11 שנים ניסיון בתחום הפיננסי והחשבונאי בחברות מסחריות מובילות. במסגרת תפקידו ברב בריח אסף אחראי על ניהול תחום הכספים, וניהול מחלקת הכספים, הנהלת חשבונות, גבייה, מערכות מידע ושכר.

 • manager

  מאיה דונרשטיין-יתיר

  סמנכ"לית שיווק

  בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול, תואר ראשון (LLB) במשפטים-עו"ד, ותואר שני (MA) כללי למאיה ניסיון של כ-12 שנה בתחום הפרסום והמיתוג. במסגרת תפקידה ברב בריח מאיה אחראית על כל פעילות המיתוג, הפרסום והשיווק בישראל ובחו"ל .

 • manager

  ניר לב

  סמנכ"ל חטיבת קבלנים מוסדי

  בן 40 מקיבוץ פלמחים, עו"ד בהכשרתו, בוגר תואר ראשון ושני במשפטים. מנהל החטיבה המוסדית בחברה ומרכז את כל פעילות האפיון, המכירות, ההנדסה ושביעות רצון הלקוח בשוק המוסדי בישראל. ניר אחראי על הפעילות במוסדות בריאות, מרכזים לוגיסטיים, מרכזים מסחריים, מפעלים, מוסדות צבא וביטחון, מוסדות חינוך וכיו"ב.

 • manager

  אבי מוטולה

  סמנכ"ל קמעונאות וסחר

  במסגרת תפקידו של אבי ברב-בריח אבי אחראי על מכירות בשוק הפרטי, אולמות תצוגה, זכיינים ומשווקים מורשים.

 • manager

  עומר יתיר

  סמנכ"ל חטיבה בינלאומית

  בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול, ותואר שני (MBA) במנהל עסקים לעומר ניסיון של כ-10 שנים בתחום הרכש והמכירות בשוק הדלתות. במסגרת תפקידו ברב בריח עומר אחראי על פיתוח, ניהול ותחזוק הפעילות והשווקים הבינלאומיים של החברה.

 • manager

  ענת ורניק

  מנהלת משאבי אנוש

  ענת בוגרת תואר ראשון B.A במשאבי אנוש ובעלת ניסיון של 6 שנים בתחום. במסגרת תפקידה ברב בריח, ענת אחראית על עיצוב מטרות ויעדי הארגון בתחום ההון האנושי, טיפול במשאב האנושי ופיתוחו- גיוס מיון וקליטה של עובדים, טיפול במחזור חיי העובד בארגון, רווחה, פרט, פיתוח מסלולי קידום וקריירה, יצירת תרבות וזהות ארגונית המשקפת את חזון הארגוני של החברה.

 • manager

  אביחי רז

  סמנכ"ל תפעול

  בעל תואר שני במשפטים (LL.M) ותואר שני במתמטיקה פיננסית (M.Sc). קודם לתפקידיו ברב בריח אביחי עסק במשך כחמש שנים כעו"ד בתחום הליטיגציה המורכבת בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי. ברב בריח שימש אביחי בתחילה כעוזר מנכ"ל, ובהמשך ניהל את מפעלי הנעילה, השערים והיה אחראי על פיתוח והקמת מפעל מערכות מיגון האב"כ. במסגרת תפקידו הנוכחי, אביחי משמש כסמנכ"ל פיתוח, רכש וטכנולוגיה ואחראי על מפעלי הייצור בחברה, החוליות השונות של שרשרת האספקה, מחסני החברה, מחלקת התפ"י ומחלקת הנדסת מפעל.

 • manager

  ליאור דונרשטיין

  סמנכ"ל רכש

  רואה חשבון, בעל תואר כפול בחשבונאות וכלכלה לליאור ניסיון של שלוש שנים במחלקת הייעוץ הכלכלית של סומך חייקין - KPMG במסגרת תפקידו ברב בריח ליאור אחראי על פיתוח, ניהול ותחזוק שווקים, מיזוגים ורכישות.

 • manager

  עדי ברנשטיין

  סמנכ"ל חטיבת השירות והתקנות

  עדי בוגר תואר ראשן B.A בלוגיסטיקה. עדי התחיל את דרכו ברב בריח כמנהל פרויקטים קודם למנהל אזור ואת תפקידו האחרון עשה כמנהל שירות בשוק המוסדי. כיום עדי מנהל את חטיבת השירות וההתקנות בשוק הקבלני ובשוק המוסדי.

 • manager

  שפיר שנרך

  סמנכ"ל פרויקטים והשקעות

  בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ו MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. לשפיר ניסיון רב שנים בתחום ניהול מערכות מידע, ניהול פרויקטים וניהול התפעול. שפיר התחיל את דרכו ברב בריח בתפקיד מנהל מערכות מידע, ובהמשך ניהל את מפעל הנעילה ולאחר מכן שימש כסמנכ"ל התפעול של החברה. במסגרת תפקידו הנוכחי ברב בריח שפיר אחראי על תכנון ובניית קווי ייצור חדשים, הטמעת טכנולוגיות ייצור ורובוטיקה וכן ממונה על הקמת קריית רב בריח.

 • manager

  אדוארד קנטור

  סמנכ"ל הנדסת מפעלים של החברה

  אדוארד בעל תואר שני בהנדסת מכונות. עסק במסך כ25 שנה בהקמה וניהול של מפעלי תעשייה בתחום חומרי בידוד בארץ ובחול. ב 5 שנים האחרונות היה בתפקיד מהנדס חברה ברב-בריח.

 • manager

  זיו זנדני

  מנהל מערכות מידע

  זיו נשוי ואב לחמישה בעל תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון זיו בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום מערכות המידע וניהול פרויקטים מורכבים שמשלבים אינטגרציה בין מערכות ומכונות שונות. במסגרת תפקידו כמנהל מערכות המידע ברב בריח, זיו אחראי על מערך המיחשוב, האוטמציה ודיגיטליזציה של החברה, תוך מיחשוב תהליכים רבים בחברה ושיפור מתמיד.

 • manager

  מרינה נטפוב

  מנהלת איכות ותהליכים

  מהנדסת מכונות בעלת תואר שני. מרינה עובדת בחברה כ-9 שנים ובצעה תפקידים רבים ומשמעותיים בתחומי האיכות והבטיחות. מרינה אחראית על תחום האיכות בחברה, מובילה תהליכי איכות , הדרכות תשתיות ובקרות פרואקטיביות.